PRISTATYMO SĄLYGOS IR KAINA

- MB „Skonio pastelė“ užsakymus visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) pristatome bendradarbiaujant su „Omniva LT“ ir jų teikiamomis paštomatų ir kurjerių paslaugomis. Prekių krepšelio pristatymo laikas klientui užtrunka nuo 3 iki 7 darbo dienų.

Įspėjame, kad šventiniam laikotarpiui artėjant siuntos gali vėluoti, tačiau kartu su mūsų partneriais visada stengiamės, jog klientai siuntas gautu laiku ir būtų pristatytos 5 dienų laikotarpyje nuo užsakymo patvirtinimo.

Dėl prekių išsiuntimo į Europos sąjungos ir kitas užsienio šalis įspėjame, kad kol kas - užsakymų NESIUNČIAME. Jeigu užsakymo suma 100 EUR ir daugiau prašome kreiptis atskiru el.laišku grete@skoniopastele.lt ir suderinsime palankiausią pristatymo būdą.

Siuntos išsiunčiamos TIK gavus kliento apmokėjimą už pasirinktą prekių krepšelį, jeigu atskiru individualiu susitarimu nesusitariama kitaip (taikoma didmeninei prekybai).

1. PRISTATYMO KAINA

PAŠTOMATAS. Pasirinkus „Omniva LT“ paštomatų paslaugą – 3.30 EUR

KURJERIS. Pasirinkus „Omniva LT“ kurjerio paslaugą – 6.50 EUR

2. PRISTATYMO SĄLYGOS

PAŠTOMATAS. Gavėjui apie siuntos pristatymą bus pranešta iš karto siuntai pasiekus paštomatą.

Pakartotinį pranešimą gavėjas gaus 3 (trečią) kalendorinę dieną po siuntos atsiuntimo, jeigu ji nebuvo tuo metu atsiimta.

Siuntos saugojimo trukmė yra 7 (septynios) kalendorinės dienos. Siunta bus grąžinta siuntėjui, jeigu per 7 (septynias) kalendorines dienas siunta bus neatsiimta iš paštomato. Dėmesio! Siuntos grąžinimo išlaidos bus paskaičiuotos siuntos neatsėmusiam klientui – 2,49 EUR.

KURJERIS. Jeigu pasirinkote krepšelio pristatymą per kurjerį, informaciją apie planuojamą pristatyti užsakymą pirkėjas gauna SMS žinute arba telefono skambučiu iš „Omniva LT“ kurjerių.

Prekių pristatymo metu jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad priimta tvarkinga prekė ir pretenzijų vėliau pareikšti nebegalima.